Цегла для зовнішньої та внутрішньої кладки. Має підвищені теплоізоляційні властивості. Поєднує високу якість і дизайнерські можливості. Може використовуватися у всіх кліматичних зонах. За складом близький до натурального каменю та майже не вбирає вологу. У процесі експлуатації не змінює своїх зовнішніх і внутрішніх властивостей. Полегшує навантаження на фундамент і зменшує витрати на транспортування.
Використовується в будівництві архітектурних елементів, де потрібно підкреслити форму та фактуру поверхні (каміни, огорожі, облицювання котеджів, барів, ресторанів, житлових будівель, обшивка дерев'яних будівель, комірських, пінополістерольних та інших теплоізоляційних блоків).

Вага пачки,: 1,11
шт. на м2: 52
Розмір, мм: 250х100х65
Вага 1 шт., кг: 2,79
Кількість у пачці, шт.: 392
Характеристики
| Розміри нестандартної цегли | |
|---|---|
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Основні | |
| Вид цегли | Гіперпресована |
| Призначення цегли | Облицювальна |
| Тип цегли | Пустотілий |
| Морозостійкість | F100 |
| Виробник | Літос |
| Водопоглинання | 6 % |
| Поверхня | Шорстка |
| Марка цегли | М-250 |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Розмір цегли | Одинарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага цегли 1шт | 3.5 кг. |
| Вага піддону | 1.39 т. |
| кількість штук на піддоні: | 392 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,95 ₴



