Лицьова гіперпресована цегла Литос — один із найпопулярніших різновидів фасадних матеріалів у нашій країні.Обліцювальна цегла ТМ Літос виробляється з природної сировини — меленого вапняку-ракушника з додаванням високоякісного цементу — і пресується під надвисоким тиском. Цегла Літос характеризується високою міцністю й морозостійкістю, низьким вологопоглинанням і браком висолів. Для надання м'якших обрисів архітектурному образу виробник випускає серію фасонної цегли спеціального призначення для об'ємних карнизів, багатокутних колон, стовпів, парканів і різноманітних фігурних прорізів.
Характеристики
| Розміри нестандартної цегли | |
|---|---|
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Основні | |
| Вид цегли | Гіперпресована |
| Призначення цегли | Облицювальна |
| Тип цегли | Пустотілий |
| Морозостійкість | F100 |
| Виробник | Літос |
| Водопоглинання | 6 % |
| Поверхня | Шорстка |
| Марка цегли | М-250 |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Розмір цегли | Нестандартний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага піддону | 1.29 т. |
| Кількість штук на піддоні: | 392 |
| Вага цегли 1шт. | 3.26 кг. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,05 ₴



