Компанія ТОВ "ОРИЕНТИР ГРУП" — пропонує декоративні вироби підвищеної міцності, що застосовуються для личкування зовнішніх стін і фасадів будівель, які виробляє "ProKeram" (Прокерам) Івано-Франковськ.
З їхньою допомогою можна надати будь-якому будиночку дуже гідний вигляд.
Цеглин М150 ProKeram червоний найчастіше застосовується під час будівництва в облицювальних роботах. Лицьові цеглини Прокерам бувають трьох колірних відтінків: червоного, персикового світлого та темного. Цегла має дві гладкі поверхні, є тичок і ложок. Щоб виготовити цеглу Прокерам, використовується найкраща глина, яка забезпечує високу якість виробу. Крім того, його піддають ретельному очищенню, приділяючи особливу увагу вапняним увімкненням, наявність яких може сприяти утворенню різноманітних дефектів, і гомогенізації складу. М150 ProKeram червоний Прокерам має рівну поверхню, відповідає передбаченим ГОСТом нормам міцності, межі стиснення, вигину, поглинання вологи, морозостійкості, теплопровідності, порожнини та ваги.
Характеристики М150 ProKeram червоний:
Виробник — ProKeram, Івано-Франковск
Тип - М 150
Кількість у машині — 8640 шт.
| Розміри нестандартної цегли | |
|---|---|
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Основні | |
| Вид цегли | Керамічний |
| Призначення цегли | Облицювальна |
| Тип цегли | Пустотілий |
| Морозостійкість | F100 |
| Виробник | PROKERAM |
| Водопоглинання | 10 % |
| Поверхня | Гладка |
| Марка цегли | М-150 |
| Колір | Червоний |
| Розмір цегли | Одинарний |
| Теплопровідність | 0.45 Вт/м °С |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | 480 |
| Вага | 2.6 |
- Ціна: 12,57 ₴


